FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj

Ogłoszenie 

Jeśli nie możesz się zalogować na konto (nie doszedł mail z aktywacją konta) po rejestracji, proszę pisać na ogarus@gmail.com

(W mailu podać Nick)

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kolekcja Battiusha
Autor Wiadomość
Child 
Moderator

Wysłany: 2016-08-18, 17:08   

Dzięki panowie <ahoy>

Plakat służył w kinie jako materiał promujący film. Wraz z zakończeniem wyświetlania Genisys został zwinięty i zabrany do biura. Dyrektor myślał że powiesi u siebie w gabinecie ale tak leżał ten plakat, leżał i leżał aż wreszcie się doprosiłem i zabrałem go do domu :mrgreen: Nasze kino polskie- "Helios". Niektóre materiały czasami muszą zostać odesłane do dystrybutora ale akurat za tym nie tęsknili. A że mam kręćka na punkcie Terminatora to jest <ahoy>

A jeśli chodzi o sam plakat to składa się z dwóch warstw- czyli portret Arniego oraz endoskeletonu pod spodem. Diody które podświetlają od spodu całość wydobywają na wierzch postać elektronicznego mordercy :lol:

A rimejk "TO"ponoć się szykuje:

Co do recenzji to odnajduję w pisaniu jakąś przyjemność więc cieszę się, że inni ją mają czytając moje wypociny :mrgreen:

Villain 
User

Wysłany: 2017-01-10, 16:41   

Child PW do Ciebie poszło zerknij proszę :->

Child 
Moderator

Wysłany: 2017-01-22, 13:45   

Po długim okresie posuchy nastał niewielki deszczyk. Dzięki koledze Villain udało mi się zdobyć obydwie figurki w bardzo fajnej cenie. A jako fan Mortal Kombat nie mogłem przejść obojętnie wobec takiej okazji. Dwóch odwiecznych wrogów, pojedynek na śmierć i życie. Wreszcie, postaci mego dzieciństwa. PopCulture Shock spisuje się na medal jeśli chodzi o jakość figurek- przy tym cena jest znośna (gdyby nie drogi dolar). Scorpion i Sub-Zero prezentują się fenomenalnie w swoich klasycznych kostiumach. Rzeźba jest poza wszelką wątpliwość na wysokim poziomie, kolorystycznie również świetnie obie postaci się prezentują. Wystarczy dojrzeć czerwone żyłki w oczach Scorpiona czy też pełen nienawiści i determinacji wzrok Sub-Zero by docenić obie statuy. Nie rozumiem jedynie decyzji o materiałowym zasłonięciu dolnej partii ciała- nie przeszkadza to w żaden sposób w postrzeganiu figurek jednak widać gdy się przypatrzeć że kolorystycznie nieco się owe "zasłony" różnią. Być może było to podyktowane obawą przed uszkodzeniem, z drugiej jednak strony Shao Kahn takową pelerynę ma z tego samego materiału co reszta figury. No nic, dywagować dłużej nie zamierzam, zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Na ostatnim ujęciu widać braki związane z miejscem na kolejne nabytki. Aczkolwiek na szafie statuy wydaje się, póki co, prezentują się godnie. Tylko już miejsca na kolejne nie ma.

Sub-Zero

Scorpion

Ostatnio zmieniony przez Child 2017-01-22, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  

settokaiba 
User
!Sideshow rządzi!

Wysłany: 2017-01-22, 13:47   

klasyczni antybohaterowie. ładnie :)
w szczególności za szybą dzieją się ciekawe rzeczy :D
Ta morda i ręka wyglądająca zza szyby :mrgreen:

A to chętnie kupię
http://aliensgroup.silver...p?p=54326#54326

Ghidorah 
Adminka

Wysłany: 2017-01-22, 17:44   

Nie znam gościa Jeerer, ale już się w nim zakochałam. Jest mega. Jakaś odskocznia od znanych mord :lol:

Child 
Moderator

Wysłany: 2017-01-22, 18:09   

settokaiba napisał/a:
Ta morda i ręka wyglądająca zza szyby :mrgreen:

W sumie rzeczywiście wygląda jakbym tam kogoś za szybą trzymał :lol:

Ghidorah napisał/a:
Nie znam gościa Jeerer, ale już się w nim zakochałam. Jest mega. Jakaś odskocznia od znanych mord :lol:

To tak jak i ja- od pierwszego wejrzenia wiedziałem że będzie mój :mrgreen: Zwłaszcza po genialnej pierwszej figurce HellSaint.

Child 
Moderator

Wysłany: 2017-06-15, 18:58   

Znalazłem chwilę czasu i chęci, by zaprezentować swoje "nowości". Piszę "nowości" gdyż figurki mają już ponad 20 lat :) Są to oczywiście nieśmiertelne ToyBizy z lat '90. Figurkę Ocka posiadał mój kolega - a że pojawiła się okazja na FB wziąłem ją bez zastanowienia. Web Racera miałem też za dzieciaka i udało mi się wylicytować na ebay. I aby figurka sama nie leciała pocztą za grube hajsy, próbowałem wylicytować jeszcze 3. Aukcja skończyła się około 3 nad ranem, śledzić jej nie mogłem a efekt taki, że tylko 2 figsy udało mi się zdobyć. Ale nic to. Te figurki mają na zawsze miejsce w moim serduszku. Są cudowne, ze świetnej bajki.

Spider-man Web Splashers Deep SEA Dr. Octopus

Spider-Man Battle Ravaged

Spider-Man Web Racer

Rea 
Administrator
zreanimowany

Wysłany: 2017-06-16, 10:55   

zacząłeś zbierać szrot ? :-P myślałem ze i ty przeszedłeś na większe formaty a ty zabawki kupiłeś ;-)

settokaiba 
User
!Sideshow rządzi!

Wysłany: 2017-06-16, 15:18   

Jeeee zajebiozaaaa :) gratulacje. fajne okazy <ahoy> <ahoy> <ahoy>
Battle damaged sam mam w planie niegdyś zakupić.

Widziałeś mój visual spoiler alias kolekcję na grupie na fejsie ?
wszystko skatalogowałem co do roku i nr figurki + opis.
Zapraszam do zajrzenia :-) <ahoy>

A to chętnie kupię

edzioos123 
User
WOLF PREDATOR

Wysłany: 2017-06-16, 16:05   

Gratuluję! Kolorowe stare rzadkie i nostalgiczne rzeczy są jak najbardziej mile widziane. :D

Child 
Moderator

Wysłany: 2017-06-16, 18:15   

Rea napisał/a:
zacząłeś zbierać szrot ? :-P

Na Ciebie zawsze można liczyć :lol: Nostalgia nie zważa na różne takie rzeczy, poza tym - te figurki wciąż dziś są świetnie wykonane. A smak dzieciństwa - bezcenny!

Widziałem na fejsie opisane figsy, szacunek za robotę i chęci.

Dzięki panowie <ahoy>

settokaiba 
User
!Sideshow rządzi!

Wysłany: 2017-06-16, 20:54   

Jak tak patrzę na tekturkę klasycznego web racer'a , to do pełni 1serii brakuje mi octaviusa :-P

A to chętnie kupię

Child 
Moderator

Wysłany: 2017-11-13, 23:59   

Kolejne nowości w mojej kolekcji.
Po pierwsze sentymentalna podróż. ToyBiz z lat 90' z mojej ulubionej kreskówki - nówka sztuka, nieotwierana? Musiałem ją mieć :D "Nostalgia to droga kurtyzana, ale stać mnie na nią" jak lubię mawiać. No więc, jest:
Morbius

Oprócz tego figurka którą kupiłem byłej byłej. Trafiła się okazja - a że figureczka ładna to i przyjąłem ją do siebie.
Neon Genesis Evangelion
Chromosome-XX Series 1: A-15 Arael-XX Figure

I chyba największe rozczarowanie. Zdecydowałem się na kolekcjonerkę Wolfa 2 gdyż miała GE-NIAL-NY marketing w stylu lat 80. I rzeczywiście, jak na tamte czasy, figurka prezentuje się niczego sobie. Nie jest to jednak poziom, do którego przyzwyczaiło nas Hot Toys lub chociażby Sideshow. Z twarzy nie podobny do B.J. (aczkolwiek kolory lepiej się prezentują niż na zdjęciach promocyjnych), do tego słaba artykulacja i nieco workowate ubranie (zwłaszcza alternatywna brązowa kurtka). Niemniej jak widać w kolekcji być musiał. No i te akcesoria - starczyłoby na jeszcze 3 figurki ;D
Terror-Billy

edzioos123 
User
WOLF PREDATOR

Wysłany: 2017-11-14, 09:08   

Bardzo fajne smaczki. Gratki <ahoy>

settokaiba 
User
!Sideshow rządzi!

Wysłany: 2017-11-14, 14:27   

Ah ten Morbius <ahoy>

A to chętnie kupię