FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj

Ogłoszenie 

Jeśli nie możesz się zalogować na konto (nie doszedł mail z aktywacją konta) po rejestracji, proszę pisać na ogarus@gmail.com

(W mailu podać Nick)

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
CaptainHotToys - Kolekcja
Autor Wiadomość
CaptainHotToys 
User

Wysłany: 2018-01-14, 21:51   CaptainHotToys - Kolekcja

Cześć :-)
Na forum jestem już jakiś czas, ale dopiero teraz zebrałem się w sobie aby przedstawić moją kolekcję. Kolekcjonuję głównie superbohaterów Marvela i DC. Staram się trzymać jedną tematykę, lubię kiedy moja kolekcja jest "jednolita" :mrgreen:
Posiadam 12 figurek, lecz na początek przedstawię 4 i z czasem będę wstawiać zdjęcia kolejnych, gdyż chcę by były one dobrze wykonane ;-) Kolekcja cały czas się rozrasta, więc temat będzie update'owany.

Batman Knightmare:
Może i film BvS jest ogólnie średni, ale uwielbiam wszystkie sceny z Batmanem (szczególnie Knightmare i walkę w magazynie). Według mnie jeden z najlepszych Batmanów, więc jak dla mnie figurka must have:

The Crow:
Jeden z najlepszych bohaterów. Stary, mroczny film (takie lubię najbardziej) z super atmosferą.
Oczywiście figurka musiała znaleźć się w mojej kolekcji :mrgreen:

Captain Jack Sparrow:
Mimo to, że mam zamówionego Jacka Sparrowa DX15, to uważam, że nie przebije on DX06.
Bardzo długo marzyłem o tej figurce zanim ją zdobyłem, bo była już bardzo ciężko dostępna.

Captain America Age of Ultron:
Jak kolekcja superbohaterów to oczywiście nie może zabraknąć Kapitana Ameryki :-P
Poluję jeszcze na wersję z Civil War.

Iron Man Mark XLII:
Kolejna figurka też nie jest przypadkowa :-P Mark 42 to moim skromnym zdaniem najlepiej wyglądający Iron Man. Nie pogardziłbym oczywiście "markiem" XLVI czy V ale brak funduszy póki co zmusił mnie do posiadania jednej wersji ;-)

Batman Begins:
Jedna z perełek w mojej kolekcji :mrgreen:

Joker:

Harley Quinn:

Batman BvS:

Vampirella:

Chciałbym Leonidasa z "300" z tej samej firmy. Nie wiem czemu Hot Toys nie stosuje takich rozwiązań przy wykonaniu ciała.

Deadpool:

TheDark Knight 1/4:

Do Kapitana Jack'a Sparrow'a doszła srebrna moneta kolekcjonerska. Bardzo dobrze prezentuje się z figurką :mrgreen: :

Do kolekcji wliczam też model BMW M6 GT3 firmy Kyosho/BMW. Sporty motorowe jak i sim racing zaliczają się do moich hobby :-) :

Plus jeszcze 3 fotki extra :-P :

Ostatnio zmieniony przez CaptainHotToys 2018-02-09, 22:15, w całości zmieniany 4 razy  

edzioos123 
User
WOLF PREDATOR

Wysłany: 2018-01-15, 12:17   

Witay na forum. Jack i Kruk genialne! Czekam na więcej. <ahoy>

Inferno 
Moderator

Wysłany: 2018-01-15, 12:41   

Podoba mi się ta wersja Batmana a Sparrow też świetny. Sam nie długo będę w posiadaniu DX 15.

mzyg78 
User

Wysłany: 2018-01-15, 21:52   

gratulacje

zazdro batmana (też na niego poluję) piękne okazy jeszcze raz gratulacje i czekamy na pozostałe okazy
dx15 mam i wiem że jest super, cap też jeden z lepszych jaki wyszedł :-)

CaptainHotToys 
User

Wysłany: 2018-01-15, 22:35   

Dziękuję bardzo za przyjęcie :-) Dzisiaj udało mi się zrobić zdjęcia tylko jednej figurki (iron man). Do końca tygodnia postaram się wstawić całą kolekcję. W planach mam też zrobienie filmiku z każdą figurką jaką posiadam, być może w postaci recenzji. Wiem, że takich filmików jest już dużo, ale uważam, że przyda się też Polska wersja :-P A nóż zwiększy to popularność naszego hobby w kraju :mrgreen:

mzyg78 
User

Wysłany: 2018-01-15, 22:53   

no zawsze miło się ogląda recenzje, więc jak zrobisz to daj linka :-P

ksanth 
User

Wysłany: 2018-01-16, 11:10   

Hot Toysow nigdy dosyc. Fajna kolekcja tylko nie rozumiem po co Ci Kapitan z CW jak wyglada prakytcznie tak samo jak ten co masz.

I fajnie ze Marvel a nie Predatory :-P hehhe

tosia21 
User
Orbit

Wysłany: 2018-01-16, 14:49   

Gratulacje Kolekcji :-) :-) :-) :-) :-)

CaptainHotToys 
User

Wysłany: 2018-01-16, 21:50   

Dziękuję bardzo :-D Ksanth co do Kapitana z CW i AoU to rzeczywiście różnice są niewielkie, ale jednak jakieś są :-P Z racji tego, że jestem wielkim fanem tej postaci, chciałbym mieć dwie wersje, gdzie jeden miałby głowę Steve'a Rogers'a, a drugi Captain'a :mrgreen:
[/quote]

mzyg78 
User

Wysłany: 2018-01-17, 09:22   

jeśli tak chcesz to raczej kup capa z innego filmu np. zimowego żołnierza, tam masz możliwość zakupu dwu paku capa i rogersa w ciuchach cywilnych

CaptainHotToys napisał/a:
Dziękuję bardzo :-D Ksanth co do Kapitana z CW i AoU to rzeczywiście różnice są niewielkie, ale jednak jakieś są :-P Z racji tego, że jestem wielkim fanem tej postaci, chciałbym mieć dwie wersje, gdzie jeden miałby głowę Steve'a Rogers'a, a drugi Captain'a :mrgreen:
[/quote]

balaclava 
User

Wysłany: 2018-01-17, 09:44   

Niezły start. Z przytupem ;-)
Świetne pozycje <ahoy>

Sleepwalker74 
User

Wysłany: 2018-01-17, 13:50   

Jack Sparrow genialny, Eric Draven też mi się podoba. Gdybym miał więcej wolnej przestrzeni, to chętnie bym ich sobie postawił. Niestety - zajęliby wtedy cenne miejsce przeznaczone na Star Warsy, więc odpada :mrgreen:

mzyg78 
User

Wysłany: 2018-01-17, 21:42   

zawsze jakoś można powiększyć miejsce na nowe okazy :-) kwestia pomysłowości i trochę zdolności manualnych :-P

CaptainHotToys 
User

Wysłany: 2018-01-17, 23:12   

Jestem mile zaskoczony zainteresowaniem :mrgreen: Dziękuję bardzo ;-) Słabo mi idzie z robieniem zdjęć przez brak czasu. Znów tylko jedna figurka :roll:
Ale jak obiecałem do końca tygodnia wyrobię się z całą kolekcją :-)

Sleepwalker74 
User

Wysłany: 2018-01-18, 16:11   

mzyg78 napisał/a:
zawsze jakoś można powiększyć miejsce na nowe okazy :-) kwestia pomysłowości i trochę zdolności manualnych :-P

Biorąc pod uwagę ile jest jeszcze gwiezdnowojennych figurek które chciałbym mieć, nie patrząc już nawet na te, które dopiero wyjdą - i tak musiałbym zburzyć jedną ścianę i dobudować dodatkowe pomieszczenie ;-)

Odpowiedz do tematu