FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj

Ogłoszenie 

KOMUNIKAT
Informujemy wszystkich zainteresowanych o złożeniu przez sklep internetowy Aliens Group wniosku do Sądu o upadłość. Wszelkie zapytania proszę kierować na adres e-mailowy kancelarii pomoc@wyzerujdlugi.pl

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
_Nameless_ 's Collection
Autor Wiadomość
Snap 
Moderator
Godfather

Wysłany: 2008-03-29, 11:57   

tak jak wyżej dziękuje ;-)
"Heavy metal jest bardzo konserwatywny. Jest jak mała zamknięta przestrzeń, z której nikt nie próbuje wyjrzeć, aby dostrzec inny aspekt sprawy. Na tym małym obszarze jest bardzo bezpiecznie. Przyjmuje się odpowiednią pozę, produkuje takie same piosenki w tempie 4/4 i jest już O.K. Jest to bardzo wygodne, więc trudno się dziwić, że mało kto próbuje wyrwać się ze stada."

Lu-s 
User
I'll be back

Wysłany: 2008-04-20, 13:34   

Nowe nabytki są naprawdę ładne. Kurde super kolekcja.

Hasta la Vista, Baybe!

MaxVarEmreis 
User
Hominivorax

Wysłany: 2008-05-22, 20:25   

Conanowa dziewoja jest gitens :-)

_Nameless_
User
Tormented Soul

Wysłany: 2008-06-06, 22:34   

Nowości!!!

Leatherface oczywiście nie jest nowością, ale cały czas zapominałem go sfotografować

aesCulus 
User

Wysłany: 2008-06-06, 23:00   

No proszę, _Nameless_ sobie sprawił Alieny - zaskoczyłeś mnie!. Warriors of the Zodiak według mnie nieco przekombinowane, ale ważne, że Tobie się podoba. W każdym razie za mordokleja masz u mnie piwko :mrgreen:

Pozdrawiam.

Nagash 
User

Wysłany: 2008-06-07, 12:51   

A Tyra bez tego czegoś na łbie można prosić? <ahoy>

_Nameless_
User
Tormented Soul

Wysłany: 2008-06-07, 12:52   

Facehugger się fajnie trzęsie, dobry do auta zamiast pieska trzęsącego głową, nie wiem tylko jak ze stabilnością :-P

Jeszcze dodatkowe zdjęcia Tyra dla Nagasha :

Nightbreed 
User
Breath of NIGHT

Wysłany: 2008-06-07, 14:06   

Zaskoczyłeś mnie Nameless, myślałem , że Ty, jako jeden z niewielu tutaj jesteś ascetycznym propagatorem skrzywionej -w zajebiście pozytywnym tego słowa znaczeniu- wyobraźni mistrza Barkera...a tymczasem widzę smoki i jak to dobrze określił kolega aes przekombinowanej serii Warriors of Zodiac :mrgreen: Dostrzegam egzemplarzyk ''Historii Pana B.'' :mrgreen: Powiedz proszę, czy godna uwagi, bo jeszcze nie miałem okazji :?: Słyszałem, że Barker wrócił tu do korzeni...niczym z '' The Damnation Game''...Wybacz, za tą dygresje, ale nie mogłem się kurna pohamować :-D Mam nadzieję jednak, że wciąż polujesz na pozostałą część Infernal Parade i reszty Tortured :mrgreen: Pozdrawiam.

Nagash 
User

Wysłany: 2008-06-07, 15:23   

Nie no fajny jest może karczycho ma kapkę przegiete ale fajny jest <baz czapeczki oczywiście> <ahoy>

Kortan 
User

Wysłany: 2008-06-07, 18:14   

Spoko nabytki nowe. Tyr jest fajny nie ma co sie dziada czepiać. Gratuluje

_Nameless_
User
Tormented Soul

Wysłany: 2008-06-07, 19:16   

Dajcie spokój :-P jednego smoka wygrałem w konkursie, a drugiego brat kupił, także oba stoją w jego pokoju.

Co do WotZ to na przykład Rak i Bliźnięta też mi się nie podobają, druga seria też jak na razie prezentuje się słabo, ale Baran i Byk mogą spokojnie robić za typowe potwory fantasy (demona i minotaura)

Co do książki to nie mogę jej zbytnio porównać do "Potępieńczej Gry" bo czytałem to dawno i we fragmentach (apropo to dzięki za przypomnienie, dodam do listy książek, które będę mógł przeczytać na policealnych wakacjach :-P ).
Ale wydaje mi się, że jest lepsza od takiego "Sakramentu" który po przeczytaniu kilkunastu stron jakoś mnie nie porwał.

Nightbreed 
User
Breath of NIGHT

Wysłany: 2008-06-08, 11:29   

A już myślałem, że popadłeś w smocze ''odrętwienie'' (bez obrazy Ghidorah-po prostu widzę, że Nameless ma gust z głębokiej otchłani horroru, a smoki w tej kolekcji, to tak jak miałoby się dać muminkowego Włóczykija na wycieczkę po dantejskim piekle). Swoją drogą widzę też ostatni bo najgrubszy nr Czachopisma :mrgreen: Bardzo to się chwali i dzięki tym samym za poparcie gatunku który w Polsce jeszcze długo nie będzie na właściwym poziomie mimo iż doskonała polska groza drapie pazurami tą czarną glebę, no ale wiadomo, że gleba jest twarda, gruba i nieugięta :mrgreen: :evil: I masz racje ''Sakrament'' bardzo ciężko przetrawić...No ale tak to jest Barker dał tu upust wciąż w nim drzemiącego dark romansu. I na koniec gratuluję zbioru Tortured 12'' już po raz kolejny i mam nadzieję nie ostatni :mrgreen:

Leon111120 
User

Wysłany: 2008-08-17, 18:11   

no kolekcja super super klimacik i fajne zdjątka.Szczególny szacun za torturedy jak sie nazywa ta duża figurka co na czymś stoi bo jest super to chyba z 1 częsci ale nie jestem pewien .

Pinokui 
User

Wysłany: 2008-08-17, 19:51   

Leatherface jedna z lepszych figurek w twej kolekcji jak mogłeś o niej zapomnieć?? :-( nawet niewiesz jakie masz cudeńko.

_Nameless_
User
Tormented Soul

Wysłany: 2009-01-26, 19:57   

Czas trochę odświeżyć...

Odpowiedz do tematu