FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj

Ogłoszenie 

KOMUNIKAT
Informujemy wszystkich zainteresowanych o złożeniu przez sklep internetowy Aliens Group wniosku do Sądu o upadłość. Wszelkie zapytania proszę kierować na adres e-mailowy kancelarii pomoc@wyzerujdlugi.pl

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: David
2011-10-26, 14:36
Kolekcja Davida
Autor Wiadomość
David 
Moderator
Joker

Wysłany: 2009-03-13, 21:37   Kolekcja Davida

Witam wszystkich serdecznie!

Zważywszy na fakt że ze starej kolekcji nie pozostało mi praktycznie nic, zdecydowałem zamknąć ten temat na stałe a skromne pozostałości zamieszczę niedługo w wersji 2.0

Nie mniej jednak dziękuję wszystkim którzy ciepło komentowali i zechcieli poświęcić chwilę by podzielić się swoimi uwagami na temat moich zbiorów <ahoy>
Ostatnio zmieniony przez David 2012-12-04, 20:01, w całości zmieniany 377 razy  

veritas 
User

Wysłany: 2009-03-13, 21:47   

No ładnie zaczynasz :-)
Gratulacje i życzę rozwoju kolekcji :-)

kajdan0 
User
Kajdan

Wysłany: 2009-03-13, 21:50   

Nie moj klimat, ale fajnie sie prezentuha te figurki, fajna kolekcja powstaje :-)

sauron 
User
Tarantino's fan

Wysłany: 2009-03-13, 22:14   

Kolekcja w moim guscie, no moze oprocz Jingsawa bo Pily nie trawie.
Bardzo ladnie.

sachiel_angel 
User
Czarnoksiężnik

Wysłany: 2009-03-13, 22:19   

A ja się dziwiłem czemu twojej kolekcji nie mogłem na forum znaleźć. Wybrałeś specjalizacje z masowych morderców i cierpiących duszyczek jak widzę plus fakultet z obcego/predatora:P Też nie mój klimat zbytnio ale moribundi jakoś mi się podoba, nie wiem czy go sobie nie kupie wkońcu (choć TS2 to nie to co pierwsza seria). I Pinhead z tymi penisami:P
btw zawsze byłem ciekaw jak wasi bliscy reagują na taki hardcore jak feverish, talisac, czy moribundi ew. dioramka z teksańskiej masakry...

ps. nie trzymaj Hannibala w masce on tez człowiek musi coś jeść:) A tak serio to jego twarz jest tak genialnie odwzorowana że szkoda jej ukrywać.

David 
Moderator
Joker

Wysłany: 2009-03-13, 22:42   

Hannibal na początku stał bez maski, podobnie jak Leatherface ale teraz dla odmiany zakryłem im ich słodkie mordki :mrgreen:

A co do reakcji "bliskich" to szczególnie moi rodzice z którymi nadal mieszkam na początku myśleli że coś ze mną nie tak i chyba nadal nie mogą zrozumieć jak takie rzeczy mogą mi się podobać, no ale nie dziwie się bo to ludzie którym przyszło żyć w komunistycznej Polsce gdzie nie było niczego a cenzurowało się dosłownie wszystko i jedyną rzeczą którą oni zbierali w moim wieku były może kapsle od butelek...

riddick3 
User

Wysłany: 2009-03-13, 22:52   

Nie mam zwyczaju komentować kolekcji ale zrobię wyjątek ponieważ bardzo lubię kolegę:).... Kolekcja świetna , mnie najbardziej przypadł do gustu Predalien i oczywiście TS ( Ty już wiesz dlaczego:D ).

Pozdrawiam kolegę.

sachiel_angel 
User
Czarnoksiężnik

Wysłany: 2009-03-13, 23:00   

Wiesz co nie oceniaj ich aż tak :) Prawda jest taka że znajdziesz sporo osób które nawet jak lubią figurki powiedzą Ci że coś takiego to paskudztwo :P Ja wole mroczne klimaty bardziej niż mięsne (choć np moribundin jest dla mnie bardzo estetycznie przedstawiony i mi się podoba) ale wiem też że fascynacja gore nie jest niczym nienormalnym :) tak czy tak życzę jeszcze Szaltax bo jest cudna i Camili i co tam było jeszcze? A Bob cierpiący:)
A jak to zdobędziesz to masz piwo u mnie :)
http://www.horrormovies.c...eries3Twins.jpg

Child 
Moderator

Wysłany: 2009-03-13, 23:06   

Świetne nabytki widzę u kolegi.l Kolekcja robi świetne wrażenie, nie mogę się doczekać następnych "okazów". Ta druga seria TS coraz bardziej mnie kręci...

Co do opinii innych osób o kolekcjonowaniu to chyba był gdzieś nawet temat... O tu:
http://www.aliensgroup.to.pl/viewtopic.php?t=281
Możesz podciągnąć odpowiedzi o tematy gore :mrgreen:

David 
Moderator
Joker

Wysłany: 2009-03-13, 23:07   

sachiel w dzisiejszych czasach nie, ale gdyby to było jakieś 30 lat temu od razu zawinęli by mnie i innych kolekcjonerów o podobnym guście w kaftan :-P

A propo kaftanu to właśnie dzięki niemu Hannibal podoba się nawet mojej matce - unieruchomiony i nieszkodliwy :-P

sachiel_angel 
User
Czarnoksiężnik

Wysłany: 2009-03-13, 23:13   

Wiesz że mojej też ?:P Tylko że moim rodzice to oglądali horrory nałogowo jak byłem mały a ja razem z nimi, ale miałem troszkę łatwiej bo czasu głębokiego PRL spędziłem z rodzicami w RFN jeszcze wtedy... i bardziej liberalni byli przez to.
Ostatnio zmieniony przez sachiel_angel 2009-03-14, 01:11, w całości zmieniany 1 raz  

David 
Moderator
Joker

Wysłany: 2009-03-13, 23:23   

A co do kolekcji to noszę się z zamiarem kupna Jokera od DC, szkoda tylko że na AG go już nie ma bo był w zajebistej cenie, może chce ktoś odsprzedać swojego po atrakcyjnej cenie :-P

garo 
User

Wysłany: 2009-03-14, 07:43   

david140684, a no właśnie, kolega taki wygadany a nawet nie skojarzyłem, że kolekcji twojej nie było na forum :-P
Ale widzę, że nadrobiłeś zaległości i masz fajne zbiory i co najważniejsze jak najbardziej w moim klimacie bo głownie same horrory no i alien i predator ale to już standard na tym forum i pewnie nie tylko na tym :-)

Leon111120 
User

Wysłany: 2009-03-14, 08:52   

Gratuluje kolekcji !
Duzo towich figurek posiadam w swojej wiec kolekcja moje klimaty 8-)
Widze ze lubisz horrory i bardzo dobrze ,najbardziej zazdroszcze jasona chcociac w skali 18 wyglada lepiej <ahoy> Pozdro
Ostatnio zmieniony przez Leon111120 2009-03-14, 09:50, w całości zmieniany 1 raz  

syaoran 
User

Wysłany: 2009-03-14, 09:13   

świetna kolekcja, ten Predator z Sota Toys jest nawet fajny, chciałem sobie go kupić bo niedużo kosztuje a nie widziałem go u nikogo w kolekcji. gratuluje <ahoy>

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi