FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj

Ogłoszenie 

Jeśli nie możesz się zalogować na konto (nie doszedł mail z aktywacją konta) po rejestracji, proszę pisać na ogarus@gmail.com

(W mailu podać Nick)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: David
2012-12-08, 19:53
Pouczenie
Autor Wiadomość
Ghidorah 
Adminka

Wysłany: 2009-08-17, 09:22   Pouczenie

W związku z niedawnym incydentem z kolegą Igorsemeniukiem przypominam iż forum jest pod patronatem firmy Aliensgroup.Wszelkie próby reklamy konkurencji z polskiego rynku oraz antyreklama firmy Aliensgroup będą nagradzane dyscyplinarnym usunięciem z forum.Również notoryczne niewywiązywanie się z zamówień.Proszę wziąć to sobie do serca i zastanowić się 10 a nawet 100 razy nim się coś napisze.Dla własnego dobra.

fryta 
User
fryta

Wysłany: 2009-08-17, 09:29   

i tak powinno byc

Reanimator
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-17, 10:55   

na sb co chwile panuje antyreklama. jeżeli niektórzy są adminami tam i chętnie sie przenieśli tam , tutaj powinni zrezygnować z funkcji.

Ghidorah 
Adminka

Wysłany: 2009-08-17, 10:56   

O to się nie martw Rajzen chętnie im pomoże w decyzji.

David 
Moderator
Joker

Wysłany: 2009-08-17, 13:34   

Ja Moda mogę oddać w każdej chwili bo nie jestem na forum dla tytułów tylko żeby móc z ludźmi o podobnych zainteresowaniach porozmawiać.

MarcinQ
User

Wysłany: 2009-08-17, 14:01   

Czesc!
Dopiero co sie zarejestrowalem, a juz dostalem PW, zesta sa zle paskudy i abym oczail inne forum, gdzie jest lepiej :roll:
Ki diabel? Tak was nie lubia?

Cisek 
Administrator
Gandalf The Orange

Wysłany: 2009-08-17, 14:28   

Ta cała sytuacja jest totalnie śmieszna.....tzn.że jeśli ktoś jest na tamtym forum to nie może być na tym? Zapytam się was wszystkich...czy to jest totalitaryzm (od razu mam przed oczami "1984" albo "V for Vendetta")....a może skoro tu jestem to też mam się wypisać z forum: Spawna, Sideshow, Ac Milan, Barcelony, Metallicy, Slayera, Soulfly itd????Z tego co widziałem to nikt nie robi antyreklamy Aliensgroup, nikt nie sprzedaje figurek (poza tym z własnych kolekcji) na tamtym forum, nikt nie ma zamiaru uprzykrzać życia Rajzenowi i jego biznesowi. Skoro jest wolność słowa to każdy może być zapisany tam gdzie chce...i spędzać czas tam gdzie chce...więc niech sobie niektórzy oszczędzą nazywania kolegów "zdrajcami" czy jakimiś tam "szpiegami".
Nie sadzę aby była tu jakaś reklama innej firmy z polskiego rynku - a jeśli której figurki nie ma w ofercie ag..to można pomóc koledze w jej znalezieniu (oczywiście na PW).
A na przyszłość powiem..do tych którzy mają większą władzę niż ja na tym forum...że straszenie, że mnie usuną to za to, że też siedzę na innych forach to ich strata...bo jestem tu z czystej przyjemności dzielenia wraz z innym kolegami i koleżankami manii zbierania figurek.
Jeśli ktoś się nie wywiązuje z zamówień to jego osobista sprawa a nie temat na poruszanie na forum...różne rzeczy się w życiu zdarzają i czasem na zamówione figurki kasy nie wystarczy bo to nie jest najważniejsza rzecz w życiu. Dlatego tego typu uwagi powinny być wysyłane na PW a nie ogłaszane na forum publicznym. Dlatego nie przesadzajmy z jakimiś uprzedzeniami co do nowego czy tego forum.
<ahoy>

------ONE RING TO RULE THEM ALL------

aliensgroup 
Admin
Aliensgroup

Wysłany: 2009-08-17, 16:01   

rcisek nie podniecaj się człowieku jak udajesz,że nie wiesz o co chodzi..gdzie ty jesteś to jest najmniej ważne dla wszystkich....Jesteś na naszym forum,to przestrzegaj Regulaminu..jak nie będziesz to niestety będziesz usunięty..To jest Forum Figurkowe Aliens Group,a nie "Polityczna wolna Trybuna" jakiś forumowych bohaterów,którzy się uważają za najmądrzejszych i potrzebują klakierów,którzy ich dowartościowują.Nie pozwolimy na oczernianie i wyrażanie się negatywne na naszym Forum o naszej firmie i to chyba normalne.Tutaj się rozmawia o figurkach,a nie o "towarzystwie wzajemnej adoracji"
Bo jakiś bohater został skasowany...on wie za co..nie tylko za zakupy..Poza tym nikt nic od teraz nie zamówi na specjalne zamówienie bez zaliczki.My sprowadzamy pozycje,a ty sobie nawijasz,że kaski nie masz..kto ma straty z tego powodu ? Ceny będą regulowane zgodnie z kursami euro..Będą albo niższe..albo wyższe..Jak toś nie wie co to recesja i nie widzi co się na swiecie dzieje niech nie zamawia u nas figurek...
Poza tym - jeżeli zauważymy,że jakaś osoba będąca adminem,moderatorem itp..u nas i adminem tam - pozwala na antyreklamę - zostanie usunięta..z tej funkcji..

Cisek 
Administrator
Gandalf The Orange

Wysłany: 2009-08-17, 16:29   

Po pierwsze to się nie podniecam rozmowami tutaj..trzeba czegoś więcej.
Po drugie normalne jest, że nikt nie lubi krytyki pod swoim adresem...skoro ktoś "obraża Ag" to moim zdaniem od tego są PW aby załatwiać tego typu sprawy i jeśli ostrzeżenia nie działają to wtedy podejmuje się inne kroki...(ale to faktycznie twoje prywatne sprawy)....
Po trzecie nie uważam się tutaj aby na tym forum rozmawiało się TYLKO o figurkach..są tutaj poruszane różne tematy.
A po czwarte co do cen to pozostawię to bez komentarza ...hmmm...bo to twoja firma i sam wiesz jak najlepiej nią kierować, aby przynosiła zyski.
Szkoda tylko, że ceny nigdy nie idą w dół ( w końcu euro trochę spadło)...ale to nie tyczy się tylko AG...ale ogólnie wszystkiego w Polsce..no chyba, że są promocje czy wyprzedaże.

------ONE RING TO RULE THEM ALL------
Ostatnio zmieniony przez Cisek 2010-01-21, 12:43, w całości zmieniany 1 raz  

aliensgroup 
Admin
Aliensgroup

Wysłany: 2009-08-17, 16:37   

Ja nawet nie widziałem,że ty jesteś adminem juniorem ? :lol: ok już nie nawijajmy na temat mało istotny dla nas..że ktoś coś gdzieś... Ceny dopiero będą teraz wyrównywane..bo dopiero zrobilismy ten program..Niektóre pójdą do góry,ale wiele pójdzie w dół...Trzeba też wziąśc pod uwagę,że producenci podnieśli ceny hurtowe na swoje towary i poszły ceny detaliczne na figurki...

Colossus 
User

Wysłany: 2009-08-17, 17:38   

ja tak patrzę na inne PL firmy z figurkami(nazw nie będę podawał :mrgreen: ) to AG ma ceny takie same lub niższe(chociaż nieraz wyższe :lol: ), inne firmy mają nieraz to czego tutaj już niema, ale jednak tutaj jest chyba największy wybór, nie wiem jak jest z zagranicznymi zakupami(czyt. Ebay :mrgreen: ) Ale tam także płaci się za przesyłkę, cło ?? Nie wiem, nie jestem obeznany, jeśli chodzi o ceny w AG hmm, panowie Jesteśmy w POLSCE ! i nie miejcie pretensji do Rajzena, bo to nie jego wina że tak jest a nie inaczej. Jeśli się mylę, to nie bluzgajcie na mnie proszę, tylko poprawcie or something :-P

Link do wyprzedaży

garo 
User

Wysłany: 2009-08-18, 13:28   

aliensgroup napisał/a:
le wiele pójdzie w dół...

To ja na to czekam :-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi